Halliennätykset

RauhalahtiBowling
14.10.2010

 

SARJAENNÄTYKSET eu. TULOS PVM KEILAAJA SEURA
1. SARJA 300 20.11.10 Antero Manninen Mainarit
2. SARJAA 579 14.03.12 Kari Hurri Ysisata
  579 2.6.2014 Joonas Jehkinen Mainarit
3. SARJAA 834 2.6.2014 Joonas Jehkinen Mainarit
4. SARJAA 1088 14.03.12 Kari Hurri Ysisata
5. SARJAA 1361 2.6.2014 Joonas Jehkinen Mainarit
6. SARJAA 1632 30.08.12 Joonas Jehkinen Mainarit
         
RATAENNÄTYKSET eu TULOS PVM KEILAAJA SEURA
1. RATA 300 23.02.12 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 02.01.21 Niko Oksanen AS
  300 27.12.21 Joonas Jehkinen Mainarit
2. RATA 300 20.11.10 Antero Manninen Mainarit
  300 09.05.15 Miikka Törhönen Veljmiehet
  300 21.10.15 Juho Rissanen Veljmiehet
  300 15.02.19 Niko Oksanen AS
  300 22.12.21 Kari Hurri Ysisata
3. RATA 300 30.08.12 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 05.09.12 Sami Päiväniemi Veljmiehet
  300 02.01.14 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 01.06.15 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 02.02.14 Jukka Hämäläinen Ysisata
  300 29.12.21 Patrik Päiviö Siniset
4. RATA 300 20.03.13 Miro Pikkarainen Mainarit
  300 02.01.21 Niko Oksanen AS
5. RATA 300 13.11.13 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 02.06.14 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 20.02.17 Santtu Tahvanainen AS
  300 25.10.17 Onni Riiikonen Mainarit
6. RATA 296 04.05.15 Ari Ihalainen Mainarit
7. RATA 289 12.03.13 Pentti Peiponen Rojjaas
8. RATA 300 24.03.13 Risto-Matti Valta Veljmiehet
  300 02.06.14 Joonas Jehkinen Mainarit
  300 1.12.21 Miikka Törhönen Veljmiehet
9. RATA 300 26.11.14 Risto-Matti Valta Veljmiehet
  300 21.11.19 Sami Päiväniemi Veljmiehet
10. RATA 300 14.03.12 Kari Hurri Ysisata
  300 08.11.13 Risto Sankilampi Ysisata
  300 02.02.17 Sami Päiväniemi Veljmiehet
  300 15.04.17 Janne Heikkiläinen Mainarit
  300 18.10.17 Juha Immonen Mainarit
11. RATA 300 30.01.14 Juho Rissanen Fonke
  300 30.10.21 Petri Riikonen Ysisata
12. RATA 300 20.04.13 Antero Manninen Mainarit
  300 14.11.20 Max Räsänen Mainarit

300-Sarjat joissa rataa ei tiedossa: Joonas Jehkinen 19.3.2012, 8.10.2012 & 11.2.2013

AM. HEITETYT 300 SARJAT:

RATA 1/2: Juuso Tiainen, Siniset 8.2.2014
                 Hannu Timonen, Tiimi 17.11.2021
                 Esa Nykänen, Veljmiehet 27.4.2022
                 Hannu Timonen, Tiimi 30.4.2022
RATA 3/4: Janne Heikkiläinen, Mainarit 16.11.2015
                 Lauri Salmi, BC Story 7.2.2016
                 Tomas Käyhkö, Mainarit 2.1.2021
RATA 5/6: Ville Laakkonen, Veljmiehet 9.8.2011
                 Risto Sankilampi, Ysisata 4.6.2017
                 Sami Päiväniemi, Veljmiehet 17.2.2020
                 Pasi Uotila, Ailec 3.1.2021
                 Tomas Käykö, Mainarit 3.1.2021
                 Joonas Jehkinen, Mainarit 25.4.2022
RATA 7/8: Joonas Jehkinen, Mainarit 17.2.2020
RATA 9/10: Juha Antikainen, Valtti 11.4.2022
                   Joonas Jehkinen, Mainarit 25.4.2022