UPEA KEILAHALLI
KUOPIOSSA


Tervetuloa viihtymään!

Tinat oheiskilpailu

Solaris Kylpylä majoituslahjakortit (viikot 50 & 51 kaksi parasta tulosta)

Paras MA-luokkalainen: Jukka Supinen, Mainarit
Paras B-luokkalainen: Antti Antikainen, Veljmiehet
Paras CD-luokkalainen: Timo Hartikainen, Veljmiehet


Tulokset

  Nimi Seura Luokka Tulokset Yht. Tas
1 Antti Antikainen Veljmiehet B 1325 (102) + 1255 (102) 2580 204
2 Jukka Koponen Syklis B 1298 (114) + 1218 (114) 2516 228
3 Jukka Supinen Mainarit A 1274 (36) + 1207 (36) 2481 72
4 Timo Koivula Ysisata A 1256 (42) + 1212 (42) 2468 84
5 Mika Huhtilainen Nouse B 1232 (84) + 1217 (84) 2449 168
6 Timo Hartikainen Veljmiehet C 1226 (156) + 1222 (156) 2448 312
7 Ville Laakkonen Veljmiehet B 1259 (78) + 1184 (78) 2443 156
8 Jorma Peiponen WBT C 1275 (192) + 1168 (192) 2443 384
9 Jukka Vehviläinen Veljmiehet B 1236 (84) + 1201 (84) 2437 168
10 Jari Aikioniemi St. Michel Bowlers M 1233 (6) + 1194 (6) 2427 12
11 Juho Rissanen Veljmiehet M 1293 (6) + 1131 (6) 2424 12
12 Harri Korkka Veljmiehet M 1207 (18) + 1201 (18) 2408 36
13 Risto Kyttä Veljmiehet A 1226 (42) + 1182 (42) 2408 84
14 Jouni Rautiainen Oorteri C 1219 (150) + 1189 (150) 2408 300
15 Ari Ihalainen Mainarit A 1202 (72) + 1188 (72) 2390 144
16 Ilkka Mannila Mainarit A 1194 (36) + 1186 (36) 2380 72
17 Anne-Riitta Anolin Hilimat C 1205 (174) + 1164 (174) 2369 348
18 Juha Haataja Veljmiehet C 1194 (174) + 1155 (174) 2349 348
19 Marko Posio Veljmiehet C 1198 (180) + 1150 (180) 2348 360
20 Pekka Vesakivi Veljmiehet C 1212 (204) + 1126 (204) 2338 408
21 Joni Törhönen Veljmiehet A 1195 (60) + 1139 (60) 2334 120
22 Kari Sistonen F-R C 1239 (162) + 1081 (162) 2320 324
23 Heikki Husso Kolaus C 1172 (234) + 1142 (234) 2314 468
24 Juuso Vehviläinen Veljmiehet B 1222 (90) + 1069 (90) 2291 180
25 Janne Happonen Veljmiehet C 1177 (162) + 1098 (162) 2275 324
26 Juha Antikainen Valtti M 1145 (12) + 1119 (12) 2264 24
27 Ari Tuhkanen Veljmiehet C 1177 (234) + 1083 (234) 2260 468
28 Miikka Törhönen Veljmiehet M 1159 (24) + 1086 (24) 2245 48
29 Juha Heiskanen Veljmiehet B 1127 (156) + 1108 (156) 2235 312
30 Samuli Haverinen Veljmiehet B 1120 (90) + 1097 (90) 2217 180
31 Sami Päiväniemi Veljmiehet M 1036 (0) + 1016 (0) 2052 0
32 Juha Immonen Mainarit M 1355 (0) + 0 1355 0
33 Kari Hurri Ysisata M 1302 (0) + 0 1302 0
34 Onni Riikonen Mainarit B 1292 (120) + 0 1292 120
35 Tommi Poutiainen Syklis B 1271 (72) + 0 1271 72
36 Tuija Niemeläinen Hilimat C 1241 (186) + 0 1241 186
37 Jouko Rissanen Rojjaas B 1238 (138) + 0 1238 138
38 Harri Partanen WBT C 1235 (192) + 0 1235 192
39 Petri Riikonen Ysisata B 1234 (90) + 0 1234 90
40 Rita Pelkonen OPS C 1227 (210) + 0 1227 210
41 Ossi Salminen Veljmiehet B 1218 (78) + 0 1218 78
42 Olavi Kuusisto Rojjaas B 1207 (120) + 0 1207 120
43 Veikko Miettinen Veljmiehet B 1204 (132) + 0 1204 132
44 Pekka Tiironkoski Paikko A 1201 (66) + 0 1201 66
45 Ari Hiltunen Mainarit B 1196 (150) + 0 1196 150
46 Marja Vehviläinen Hilimat C 1196 (174) + 0 1196 174
47 Arto Hyvönen Veljmiehet C 1192 (186) + 0 1192 186
48 Timo Mikkonen Mainarit C 1191 (174) + 0 1191 174
49 Olli Räsänen Veljmiehet B 1188 (132) + 0 1188 132
50 Pauli Soininen WBT B 1187 (108) + 0 1187 108
51 Janne Heikkiläinen Mainarit M 1182 (0) + 0 1182 0
52 Urho Nuutinen WBT B 1179 (132) + 0 1179 132
53 Mikko Valta Veljmiehet B 1174 (144) + 0 1174 144
54 Paavo Jaakkola Rojjaas C 1171 (156) + 0 1171 156
55 Kari Jehkinen Mainarit A 1168 (30) + 0 1168 30
56 Jari Kostilainen Veljmiehet C 1160 (180) + 0 1160 180
57 Mirka Törhönen Veljmiehet B 1155 (150) + 0 1155 150
58 Olli Ikäheimo Veljmiehet A 1153 (36) + 0 1153 36
59 Tauno Koistinen WBT C 1153 (168) + 0 1153 168
60 Raimo Tossavainen Nousu B 1151 (108) + 0 1151 108
61 Timo EJ Mikkonen Rojjaas B 1150 (150) + 0 1150 150
62 Kari Thure St. Michel Bowlers A 1148 (42) + 0 1148 42
63 Jukka Salminen Kolaus B 1146 (144) + 0 1146 144
64 Seppo Vinni Syklis C 1146 (156) + 0 1146 156
65 Jussi Pylkkönen Syklis C 1146 (198) + 0 1146 198
66 Raimo Laitinen Ysisata B 1145 (132) + 0 1145 132
67 Väinö Kauhanen Ysisata B 1144 (120) + 0 1144 120
68 Antti Hietalahti WBT B 1140 (156) + 0 1140 156
69 Ari Jehkinen Mainarit M 1136 (0) + 0 1136 0
70 Niko Turunen Tiimi B 1132 (120) + 0 1132 120
71 Juhani Memonen WBT C 1128 (192) + 0 1128 192
72 Arto Piiponniemi Ysisata A 1127 (30) + 0 1127 30
73 Tuula Tuunainen Hilimat C 1127 (192) + 0 1127 192
74 Kyösti Partanen WBT C 1125 (222) + 0 1125 222
75 Pauli Makkonen WBT C 1123 (162) + 0 1123 162
76 Erkki Heikkonen Rojjaas B 1116 (102) + 0 1116 102
77 Risto Sankilampi Ysisata M 1110 (24) + 0 1110 24
78 Jarkko Ruohoaho Ysisata B 1106 (78) + 0 1106 78
79 Viljo Savolainen WBT C 1105 (144) + 0 1105 144
80 Hannu Johanson Veljmiehet C 1105 (186) + 0 1105 186
81 Tapani Vepsäläinen Kolaus C 1104 (198) + 0 1104 198
82 Hannu Pöyhönen Kolaus B 1102 (150) + 0 1102 150
83 Pentti Peiponen Rojjaas B 1095 (120) + 0 1095 120
84 Yrjö Makkonen Nousu B 1079 (132) + 0 1079 132
85 Arto Pesonen Kolaus B 1074 (114) + 0 1074 114
86 Ilpo Hänninen Tiimi A 1068 (66) + 0 1068 66
87 Juho Pesonen Kolaus D 1068 (234) + 0 1068 234
88 Keijo Kekäläinen Rojjaas B 1062 (150) + 0 1062 150
89 Ari Laine WBT C 1057 (192) + 0 1057 192
90 Heikki Ruohoaho Ysisata M 1056 (48) + 0 1056 48
91 Nihat Manis Mainarit A 1055 (72) + 0 1055 72
92 Riitta Turunen Hilimat B 1052 (150) + 0 1052 150
93 Hannu Mäkinen Nousu B 1040 (144) + 0 1040 144
94 Hannu Rissanen Nousu C 1025 (174) + 0 1025 174
95 Jesse Hämäläinen Kolaus B 1022 (120) + 0 1022 120
96 Jarmo Ahonen WBT D 965 (234) + 0 965 234